+48 500 000 612 biuro@maximusfinance.pl

O nas

Dlaczego to właśnie z nami warto współpracować?

Konsorcjum Energetyczne to zespół ekspertów, wykorzystujących własne doświadczenie i ogromną wiedzę, w celu ułatwienia efektywnego zarządzania energią zarówno w większych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach.

Od 10 lat skutecznie odpowiadamy na podstawowe pytanie wielu przedsiębiorców – jak skutecznie obniżyć koszty poboru czy wytwarzania energii oraz jak funkcjonować w zgodzie z naturalnym środowiskiem.

Kim jesteśmy?

Rynek energii permanentnie ewoluuje, dlatego nasi eksperci również są otwarci na innowacje i ciągły rozwój. Swój czas dzielimy więc nie tylko na zadania, powierzone nam przez klientów, ale również na rozmaite konferencje, kursy i szkolenia.
Na adekwatnej wiedzy, jak na solidnych filarach opierają się więc prowadzone przez naszych audytorów raporty. Dopasowanie do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorstwa nie byłoby jednak możliwe, bez wdrażania nowoczesnych technologii. Dlatego permanentnie podnosimy swoje kwalifikacje i testujemy wszystkie nowości technologiczne. Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie tylko możemy dowiedzieć się czegoś nowego o efektywniejszym pozyskiwaniu energii.

Jesteśmy jednak nie tylko praktykami, ale i teoretykami. Nasza fachowa pomoc dotyczy bowiem również pozyskiwania funduszy unijnych czy weryfikowania inwestycji pod kątem zawiłych i czasem niejednoznacznych przepisów prawnych.

Jesteśmy wykwalifikowanymi i rzetelnymi doradcami.

Wykorzystując własne laboratorium, a także bazując na nowoczesnych rozwiązaniach, podpowiadamy, dlaczego rachunki za zużycie energii są zbyt wysokie i przedstawiamy analizy a także projekty, jak to szybko i skutecznie usprawnić.

Jesteśmy inżynierami.

Którzy znają się na swojej pracy, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję, że nasze propozycje  usprawnią działanie każdego przedsiębiorstwa, obniżą koszty produkcji i pozwolą w przyszłości pozyskać białe certyfikaty.

Jesteśmy fachowcami.

Potrafimy dobrze ocenić sytuację, wiedząc, jakie pomysły sprawdzą się w Państwa firmie najlepiej. Inwestycje, które Ci zaproponujemy będą więc w pełni opłacalne, a nasze raporty wykażą, ile zaoszczędzisz i dlaczego innowacyjne rozwiązania czy opcja odnawialnych źródeł energii jest trafnym w Państwa przypadku wyborem.

Nasze pomysły przekładają się więc na niższe koszty i wyższe zyski w Państwa przedsiębiorstwie. Jeśli również do tego Państwo dążą, ale cały proces wydaje się zbyt skomplikowanym, to czekamy na kontakt. Razem wypracujemy sukces dla Państwa przedsiębiorstwa.