„Mądrość oznacza dążenie do najlepszych celów za pomocą najlepszych środków”

Frances Hutcheson

Kim jesteśmy?

Ta krótka sentencja bardzo trafnie określa ideologię naszego zespołu.

Wykorzystując bogate i wieloletnie doświadczenie, obszerną wiedzę, a także bazując na innowacyjnych rozwiązaniach wspomagamy przedsiębiorstwa w efektywnym zarządzaniu energią.

Mamy świadomość, że droga do obniżania kosztów poboru energii i pełnego wdrażania ekologicznych strategii nie zawsze jest prosta. Dlatego nasi inżynierowie służą doradztwem i kompleksowym wsparciem przy implementacji nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Od 2010 roku skutecznie podpowiadamy przedsiębiorcom, jak przy pomocy międzynarodowych standardów, nowoczesnych źródeł energii czy tak przydatnych narzędzi jak m.in. audyty energetyczne trwale obniżać koszty wytwarzania i zużycia energii.

Możemy pochwalić się zarówno adekwatną wiedzą, doświadczeniem czy rzetelnością, jak i profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem pomiarowym. Dzięki temu nasze wizje szybko znajdują akceptację i pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Nasi audytorzy skrupulatnie, szybko i fachowo przeprowadzą audyty energetyczne, oraz audyty efektywności energetycznej. Natomiast zawarte w audycie wskazówki, mogą stanowić dobry wstęp do optymalnej modernizacji sieci elektroenergetycznej w każdym przedsiębiorstwie.

Stawiamy na rozwój i nowoczesne technologie. Dlatego permanentnie poszerzamy swoją wiedzę, biorąc udział w różnych seminariach, konferencjach i kursach. Pozyskane informacje na temat najnowszych nowinek technologicznych przekładamy na sukces naszych klientów. Jesteśmy ekspertami we wdrażaniu pragmatycznych rozwiązań, ale służymy również pomocą w zawiłych procesach prawnych i formalnych, także odnośnie pozyskiwania funduszy unijnych. Dlatego jesteśmy firmą, która kompleksowo zrealizuje nawet najbardziej zaawansowany projekt inwestycji elektroenergetycznej.

Jeśli więc zainteresowani są Państwo optymalizacją zakupu i konsumpcji energii, a także cenią sobie te rozwiązania, które przynoszą przedsiębiorstwu wymierne zyski, to nasze wizje będą trafnym wyborem.

Norbert Dąbrowski

Prezes Zarządu

Posiada wieloletnie bogate doświadczenie w pracy w międzynarodowych instytucjach finansowych. Zajmował kluczowe stanowiska zarówno w bankach jak również towarzystwach ubezpieczeniowych. Jest uznanym ekspertem w zakresie zarządzania sprzedażą, zarządzania strategicznego jak również projektowania i wdrażania programów naprawczych dla firm. Specjalizuje się w budowaniu kompleksowych architektur finansowych dla podmiotów gospodarczych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Posiada kompleksową wiedzę na temat rachunkowość zarządczej a także prawa spółek handlowych. Od 4 lat również związany z polskim i zagranicznym rynkiem obrotu energią elektryczną i gazem